Komunálne voľby

rok 2014

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov 1806
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky 1030
Percentuálna účasť voličov vo voľbách 57,03 %

Voľby starostu obce

Kandidáti na starostu obce:

  1. Marián Hudec, nezávislý kandidát, počet hlasov 406
  2. Eva Ďuďáková, Ing., nezávislý kandidát, počet hlasov 317
  3. Ján Sivák, Mgr., nezávislý kandidát, počet hlasov 300

Za starostu obce bol zvolený : Marian Hudec

Voľby do obecného zastupiteľstva

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa volebných obvodov a v ich rámci v poradí podľa počtu získaných hlasov:

1 Daniel Mrázik, Nezávislý kandidát: 547
2 Juraj Maláň, Ing. Kresťanskodemokratické hnutie: 469
3 Lukáš Beták, Nezávislý kandidát: 434
4 Ján Vojtek, Ing., Nezávislý kandidát: 429
5 Juraj Ďuďák, Ing. PhD., Kresťanskodemokratické hnutie: 382
6 Martin Judiny, Bc., Nezávislý kandidát: 360
7 Marián Jantošovič, Ing. , Kresťanskodemokratické hnutie: 356
8 Ľubomír Šedivý, Nezávislý kandidát: 356
9 Patrik Pleva, Nezávislý kandidát: 345

Kompletnú zápisnicu si môžete stiahnuť: zapisnica_KV_2014

rok 2010

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov 1689
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky 1029
Percentuálna účasť voličov vo voľbách 60,92 %

Voľby starostu obce

Kandidáti na starostu obce:

  1. Eva Ďuďáková, nezávislý kandidát, počet hlasov 567
  2. Marián Jantošovič, Ing., nezávislý kandidát, počet hlasov 120
  3. Ján Sivák, Mgr., nezávislý kandidát, počet hlasov 306
  4. Martin Šedivý, nezávislý kandidát, počet hlasov 27

Za starostu obce bola zvolená : Ing. Eva Ďuďáková

Voľby do obecného zastupiteľstva

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa volebných obvodov a v ich rámci v poradí podľa počtu získaných hlasov:

1. Štefan Balaj, SMER – SD, SNS : 500
2. Anton Valach, ĽS – HZDS (117) : 480
3. Alžbeta Holúbková Mgr., NEKA: 374
4. Monika Balajová Mgr. SKDÚ, DS: 336
5. Miroslav Ďuráči, SMER – SD, SNS : 315
6. Juraj Maláň Ing., KDH: 297
7. Zuzana Holubková, SMER -SD, SNS: 281
8. Erika Siváková Mgr., SMER – SMER -SD, SNS : 276
9. Karol Izrael Ing., SMER – SMER -SD, SNS : 269

Kompletnú zápisnicu si môžete stiahnuť: zapisnica_KV2010