Milí spoluobčania,

v spolupráci s Mestským divadlom Trenčín Vás srdečne pozývame na jedinečné predstavenie  STUDŇA LÁSKY, ktoré sa uskutoční v sobotu 19.11.2022 o 19:00 v sále PD Soblahov.

Predstavenie plné hudby, tanca, historického šermu a najmä dej plný napätia, ale aj zábavy je vhodný pre všetkých od 9 rokov. Príbeh Omara a Fatimy iste všetci poznáte, ale možno Vás prekvapí, čo všetko sa okolo neho udialo. V predstavení uvidíte výborných hercov – známych z televíznej obrazovky alebo z predstavení Mestského divadla Trenčín: Petra Trníka, Zuzanu Mišákovú (tiež autorku hry a textov piesní), Štefana Richtárecha, Danicu Jurčovú, Dianu Minarovičovú, Michala Rosíka, Simona Kopunca, Karin Adzimovú, Jozefa Čakloša, Juraja Budzovského a Sáru Hrčkovú.

Bežná cena vstupenky na tento výpravný muzikál je 17,00 Eur, no doma v Soblahove si môžete vstupenku zakúpiť v predpredaji na OcÚ za 9,00 Eur / cena pre  dôchodcov je 7,00 Eur. Na mieste bude vstupné 10,00 Eur. Prosíme Vás, aby ste si vstupenky zakúpili prioritne v predpredaji. Môžete tak urobiť na Obecnom úrade v Soblahove od utorka 8.11.2022

V prípade malého záujmu občanov sa podujatie neuskutoční.

Veríme však, že si túto mimoriadne lákavú a výhodnú ponuku nenecháte ujsť.