nocDivadiel2017

Naša obec sa už po tretí krát stane súčasťou medzinárodného projektu Noc divadiel. Po úspešnom uvedení Anduliek v klietke, Mrázikovi, Bábke a Ženskom zákone k nám opäť zavíta Mestské divadlo Trenčín, aby 18. novembra o 18:00 uviedlo v sále PD Soblahov komédiu Druhá kapitola. Srdečne Vás všetkých pozývame do divadla !

Vstupenky si môžete zakúpiť na OcÚ Soblahov, alebo pred vystúpením. Vstupné: 3 €.

Brilantná konverzačná komédia nekorunovaného kráľa broadwayských divadiel Neila Simona – označovaného ako Shakespeare našich čias, v ktorej sa vysporiadava s vlastnou životnou skúsenosťou. Smiech aj smútok štvorice postáv, ktoré bojujú s vášňou, samotou, láskou, pochybnosťami… Napriek tomu, že prežívajú zložité obdobie, s nádejou hľadia do budúcnosti a čakajú na moment, kedy vo svojich životoch otvori
a druhú, šťastnejšiu kapitolu. Hru režíroval Štefan Richtárech, ktorého poznáme už ako režiséra predtavení bábka a Ženský zákon. Zároveň si zahrá postavu vdovca Georgea Schneidera. Produkciu vedie Soblahovčanka Zuzana Mišáková, predstaviteľka Jennie Maloneovej, ktorú sme už videli ako Marfušku, bábku alebu Zuzu v Ženskom zákone. Hudbu k predstaveniu z ložila Diana Minarovičová, predstaviteľka Fanny Medwickovej, v Soblahove známa ako Anička zo Ženského zákona. Posledným na doplnenie štvorlístka je Jakub Ružička , ktorého hlas poznáme z dabingu. Svoj hlas prepožičial postavám vo filmoch Harry Potter, Víla Cilliling, Veľká šestka, Trinásty okrsok, Transformers a veľa iných. Momentálne ho môžete vidieť v divadle Heineken tower stage v predstaveniach Atlantída, Maľované na skle, Šľahačk ová princezná a v predstaveniach Túlavého divadla. Z obrazoviek možno spomenúť televízny film Chuť leta (RTVS), Normálna rodinka a Rodinné prípady (Markíza).

Druhá kapitola1

Druhá kapitola 2

Druhá kapitola 3

Fotogaléria: